[PL-PVP-RP] Słowianie

[PL-PVP-RP] Słowianie
About
Address 138.201.200.232:23055
Hostname [PL-PVP-RP] Slowianie.pl
Status Checked 27 minutes ago / Online 22 days ago
Players 0 / 64
Location Poland
Version 1.4.4.5
Platform Windows
Website http://www.lif-slowianie.pl/
Registered by Ranbu
Registered since July 27th, 2018 12:10 PM EST
Last update July 27th, 2018 12:20 PM EST
Last wipe August 4th, 2018 12:00 AM CEST

Share This Server

Statistics
Uptime
Vote(s) 0
Rank 489
Score 0
Favorited 3
Discussion(s) 0

Share This Server

Description


Kim Jesteśmy?


Jesteśmy graczami z ogromnym sentymentem do gry Life is Feudal i wielkim zapałem do stworzenia serwera podkreślającego jej największe atuty, i wzbogacając elementami których grze brakuje.
Serwer "Słowianie" opiera się na zasadach roleplay'u, odgrywaniu wykreowanej przez siebie postaci w połączeniu z pvp (rywalizacji z innymi graczami). Dedykowany jest zarówno starym wyjadaczom, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę z LiF'em.

Słowianie wyróżniają się:

- Otwartością na graczy - Mimo że posiadamy już jasno upatrzony kierunek, każda sugestia mieszkańców serwera zostanie rozpatrzona, przede wszystkim nie tworzymy serwera tylko dla siebie, ale dla dużej populacji graczy, gdzie często będzie trzeba iść na kompromisy.
- Bogata szata fabularna - Nasz serwer nie będzie tylko serwerem RP z nazwy,
Poza zasadami Roleplay’u , będzie posiadać przekonującą Fabułę która przeprowadzi nas przez serwer od początku do końca.
- Władza w rękach ludu - Większość spraw i problemów na serwerze będzie rozwiązywanych przez Radę, w której każda wioska spełniająca wymogi będzie posiadać reprezentanta
- Eventami - które będą połączone z fabułą Słowian, uczestnictwo w jednych będzie dobrowolne, a inne będą istnieć tylko po to aby wzbudzić zagrożenie i niepewność wśród graczy.
- “Odbudowa Imperium” - Główny element pvp na serwerze, połączony z główną fabułą polegający na walce o regiony na mapach wpływu. Zabawa uwzględnia ataki na regionalne fortyfikacje, możliwość inwestowania w swoje prowincje aby mieć większe korzyści z posiadania jednego z regionów .

[size=24]Opcje serwera[/size]:Start serwera jest planowany na 04.08.18 na godzinę 16 00, ale już teraz zapraszamy do rejestrowania się na forum i podzielenia się z nami historią swojej postaci !.


Po więcej szczegółów zapraszamy na: